Rääkisime Orissaares veedetud jaanipäevast ja seal toimunud showdest. Daniel muljetas oma esimestest autosõitudest.

 

Tulemas on Suvetuuri nädal Võsul!!! Tuuril saab kohapealt osta ka Päikesejänkude päikeseprille. Tulge tuurile, teeme pilte, ajame juttu ja võtame shotte!

Suvetuuri kohta saab infot ja pileteid: www.comedyestonia.com

HOIATUS: episood võib olla intellektuaalselt stimuleeriv. Külas on õppejõud, turvamees, koomik, baarman, filmistaar, räppar, koolitaja, kaitseväe töötaja, advokaat, kohtunik, hambaarst, jaamaülem, notar, peaprokurör Aleksandr Popov. Rääkisime Popovi töökohtadest, ajaloost, Eesti poliitikast ja paljust muust.

Külas käis stand-up koomik Karl Alari Varma, kelle telefoni kõnesüntesaatori abil õnnestus ka häälepuude diagnoosiga Danil episoodis kaasa rääkida. Jutuks tulid Karli radioaktiivse pilve alla kasvanud organismi iseärasused, piinlikud seigad ühisest tuuritamisest ja dungeons&dragons.

 

Karl teeb koos Ardo Asperkiga podcasti Külapood.

Uues stuudios käis külas näitleja, laulja ja saarlane Kristel Aaslaid. Jutuks tulid joomingud, artisti katsumused ja ebakindluste alistamine. Üksjagu halge sai Kristeli elukaaslane Mattias Naan.

Suure edu tuules kolisid jänkud uude stuudiosse ning jagasid kuulajatele näpunäiteid — kuidas minema pääseda suhtes petmisega.

Räägime just toimunud Eurovisioonist. Leiame seose Eurovisiooni ja maailma probleemide vahel. Jänkud on uuendanud oma suhtestaatust. Rogeril on jube pohmell.

Viimasel ajal on podcastis palju külalisi olnud. Seekord olete külalised Teie, kallid kuulajad. Proovisime abistada kuival piinlevat jänkut ja Dan sai korraliku peapesu.

Külas on räppar Henry Kõrvits. Rääkisime paralleelidest kodumaise hiphopi ja stand-up'i vahel. Kohati läks jutt pihta sotsiaalsele närvile ja kriitikanooli pilluti meedia ja looduse reostajate suunas.

Külas käis koomik ja kokk Sander Õigus. Nii palju kui Dan teistel rääkida lasi – oli juttu Eesti HipHop'ist ja paljust muust.

Stuudios käisid külas Ari Matti ja Mikael podcastist Tussisööjad, et tähistada Päikesejänkude sajandat episoodi. Enne osa kuulamist soovitame kuulata sellele eelnenud esimest osa.

Load more

Podbean App

Play this podcast on Podbean App